Naše Služby

poskytujeme spoľahlivú ochranu s osobným prístupom, využívajúc moderné technológie na zabezpečenie špecifických požiadaviek každého klienta

Zabezpečovanie podujatí

Zabezpečovanie ochrany podujatí je komplexným procesom, ktorý začína predvídaním a analýzou bezpečnostných hrozieb ešťe pred samotným začiatkom eventu. Profesionálny bezpečnostní pracovníci vykonávajú detailné skúmanie rizík s cieľom identifikovať potencionálne hrozby a vypracovať špecializovaný bezpečnostný plán, ktorý je precízne prispôsobený konkrétným potrebám daného podujatia.

Ochrana objektov

Naša strážna služba je zameraná na komplexnú ochranu objektov s dôrazom na prevenciu a detekciu možných bezpečnostných hrozieb. zabezpečujeme fyzickú prítomnosť profesionálných strážnikov, ktorí monitorujú a zabezpečujú bezpečnosť na mieste 24 hodín denne.

Využívame najnovšie technológie a monitorovacie systémy, čím zabezpečujeme efektívnu ochranu všetkých aspektov objektu a jeho okolia.

Ochrana osôb

Rozumieme, že dosiahnutie úspechu v súčasnom svete je náročné a často sprevádza stres. Nežiadúca pozornosť spojená s úspechom môže narušiť harmóniu vášho osobného života a pocitu bezpečnosti.

Guardian security stojí pri vás ako spoľahlivý partner, ktorý má za cieľ poskytnúť vám pocit pohodlia a bezpečia. Chceme vám umožniť plne sa venovať svojej kariére alebo rodine, zatiaľ čo sa o vašu bezpečnosť postaráme my.

Pult centrálnej ochrany

Pripojte sa na náš pult centralnej ochrany a získajte istotu nepretržitého dohľadu nad vašim majetkom. Narušenie Vášho objektu vyhodnocujú pracovníci operačného strediska a okamžite na narušené miesto vysielajú zásahovú jednotku poprípade políciu, hasičov , záchrannú službu.

Preprava hotovosti

Chápeme, že Vaša cenná zásielka vyžaduje spoľahlivú ochranu. Naše bezpečnostné vozidlá a pracovníci poskytujú bezpečný doprovod, pri ktorom sa nebudete musieť obávať, či Vaša zásielka dorazí úspešne na miesto určenia. 

Mobilná hliadka

Mobilná hliadka poskytuje nákladovo efektívnu alternatívu tam, kde nie je potrebná nepretržitá prítomnosť strážnej služby.

Bezpečnostná konzultácia

S našimi klientmi konzultujeme súčasné, a vznikajúce bezpečnostné riziká ktoré by mohli narušiť ich komfort a súkromie.

Bezpečnostné technológie

V dnešnej dobe rastúcich štatistík kriminality je pravdepodobnosť vlámania do domácnosti vyššia ako kedykoľvek predtým. Zabezpečenie vášho domu už nie je vecou prestíže, je to rozhodnutie zdravého rozumu.

Limuzínová služba

Zabezpečujeme dôveryhodné a bezpečné transfery limuzínami po celej Európe, poskytujúc komplexné služby osobnej ochrany vďaka našim overeným šoférom.

Prečo práve my?

S našimi bezpečnostnými technológiami získate hneď niekoľko podstatných výhod

24/7 Operačné Stredisko
24/7 Operačné Stredisko

Naše služby sú pre Vás dostupné nonstop

Technická Podpora

Pomôžeme Vám s technickými prekážkami

Zásahová Jednotka

Náš tím je neustále pripravený na zásah

Cenovo Dostupné

Všetky naše služby sú cenovo dostupné

Naše služby

Zabezpečnovanie Podujatí

Zabezpečíme akékoľvek podujatie pred bezpečnostným rizikom

Ochrana Objektov

Neptretržité fyzické zabezpečenie objektu strážnou službou

Ochrana Osôb

Guardian Security sa postará o Vaše bezpečie a pocit pohodlia

Pult Centralizovanej Ochrany

Istota nepretržitého dohľau nad Vašim majetkom

Preprava Hotovosti

Spoľahlivá ochrana pri prevoze cenného tovaru

Mobilná Hliadka

Efektívna alternatíva tam kde nie je potrebná neustála prítomnosť

Bezpečnostná Konzultácia

Konzultácia rôznych bezpečnostných rizík a ich prevencia

Bezpečnostné Technológie

Zabezpečenie domu či objektu rôznymi technológiami

Zaujímavosti

Prezentačné Video

This is a staging environment